Lyže 1/2

13. ledna 2012 v 14:24 |  Leden
Táááááááááák,
Už 16.1.2012 jedu na lyže to Itálie.
Jedeme někam do severní části a tam je to super....Jezdíme tam každej rok a já hned po návratu a možná i v době pobytu budu psát podrobnosti ♥♥♥♥♥.Moooooooooooooooc se tam těšim ♥♥♥.A dnes jestli bydlíte poblíže Českých Budějivicích zažili ste taky pořádnou chumelenici =D.Tedka už nesněží ,ale sníh je všude kolem nás.A v itálii to bude ještě lepší.U naší oblíbený hospůdky je taková cedule a v zimě je táta stejně vysokej jako ona.Když tam byl v létě tak tej ceduli byl asi tak do půlky ♥♥♥.Je to tam bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!Každej rok jezdíme do bomba hotelu a letos vyzkoušíme něco novýho a to proto abysme nemuseli chodit 500m ale rovnou šli nasvah.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁch tam je to suprový,stejně jako tenhle znak:♥♥♥.Já se tam tak těšim ♥♥♥♥♥♥!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! áááááááááááááááááááááááááááááá jo už 16.1.2012 !!!!!!!!!!!!!!

.Š.K.O.L.A.

Jo,úplně sem zapoměla tě informovat..............S tý ísemku z ČJ sem dostala 1.A z matiky taky.Ta mapa vyšla na 2,3.(což už víš...)a její oprava na 1,1 takže z vl mam taky 1.Tak ted už mi všechny předměty vychází na 1.Ufffffffffffffffffff.............
Dokonce ustala i hádka mezi míma kámoškama :). A dneska sme malovali při vítvarce něco se sportem.Já nakreslila hory a tam 3 lidi.2 z nich byli snowbordáci a jeden lyžeř .Odděloval je snowpark.A jinak jedna jednička ,jedna jedna 2x v kroužku pěkné.Ale ,co ty?Jaký to bylo ve škole?

No já tě budu z lyží informovat ,ale ted už musim jít balit tak se mějte ♥♥♥ =D :)Á to je hezkej "komlítek"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama