Květen 2013

Vyřazovačka- kanál 03

31. května 2013 v 19:34 | C-carloss |  Vyřazovačky
Ahoj :)
Bohužel moc nevím co bych napsala ,takže jsem se rozhodla urychlit vyřazovačku a máte jí tu u ž dneska . Další kolo trvá právě do plánované neděle .

Vypadává *Barandov a kdybych mohla ,hlas bych mu dala taky .

Teď už můžete hlasovat pro : 2,3,5Vyřazovačka- kanál 02

29. května 2013 v 16:58 | C-carloss |  Vyřazovačky
Ahojky :)
Dneska přidávám další kolo vyřazovačky .
Byly pouza dve hlasy a oba pro jiný kanál ,tak jsem se rozhodla dár pryč oba dva . Bohužel jsem neobjevila možnost mazaiky ,takže to je jen zvířené a "zmutované". Snad nevadí .

Pro porozumění ,vypadla 1 a 4 ,hlasovat teda můžete pouze pro 2,3,5, a 6 a to do neděle 2.6.2013 :)

KDO VYPADNE JAKO DALŠÍ?


Diary 28.5.2013

28. května 2013 v 17:46 | C-carloss |  Květen


Ahoj peoples :))
Tak ,dneska se zas rozpovídám o dnešku :D Byl a pořád je totiž naprosto super
Takže
Ve škole to bylo fakt božský . Měli jsme "Dětský Den " a to je ,že jsou různá stanoviště ,my je musíme obcházet a oni nam daj raíztko za splnění úkolu . Letos byl i DJ a my všichni si mysleli ,jak bude pouštět Evu a Vaška ,ale nakon pouštěl super songy /gangnam style (ste nás měli vidět .D ) / Call Me Maybe /Rolling In The Deep / atd . / no a to bylo nej . Na asi x puštěnej Gangnam Style jsme všichni tancovala "gangnam style tanec" a pučovali si Matyho SWAG čepici .
Byli jsme jak opilí :D . No ,na začátku ,když jsme přišli na zahradu to pustil a prostě celá škola (ok ,jenom - tř ,ostatní se učili) začali jak blázen tančit na Gangnam Style a my (Viki ,Natka ,Já) jsme jak blázni vždycky řvali "O..ooop Gangnam style ééhj sexy lady" :D . No ,pak jsme růžně vždycky do řady se chytli a začali vykopávat nohy (šedi ,maty,dan ,niki,já,natka ,viki,míša a asi ještě někdo ) . Pak s holkama (viki ,natka) jsme tančily sestavu a u výkopu nás začali kluci "štvát" a byla ale celkem p***l . Holky začali sbírat podpisy od hekzejch kluků a byli jak praštěný .Oni měly obě dvě ruce plný podpisů a obrázků a já takhle jednoho smajlíka ,dvě srdíčka (na ty jsem ale pyšná ) a jedno razítko (to jsem měla taky na tváři :D ) . Nop ,bylo to ale super :) Klidně bych zopákla . Akorát mě trošku na konci bolela hlava ,ale po nějaký době to přešlo.Doma jsem se jenom osprchla a najedla . Pak teda ještě 1 h a 1/2 čekala doma ,dokud nebude čas na bus do MOVE 21 :D . Asi půl roku už jsem nepotkala revizora a ještě jsem si doma říkala ,že kdyby se lístek stratil tak nic ,revizoři nejezdí a bum! na 2 zastávce byl . No ,já jsem v poho ,lístek jsem nestratila :D .V MOVE 21 to bylo super . Měli jsme asi předposlední trénink ,ale poslední před GALAVEČEREM a zkoušeli jsme si to i s rekvizitama (který stejně asi mít nebudem) . Strašně moc mě to bavilo :) .


Neni co napsat víc ,takže já se loučím :)

Omlouvám se ,pokuď byste v textu ztráceli smysl (je to hodně možné) a taky za možné pro někho delší text .

DŮLEŽITÉ!!!

27. května 2013 v 17:38 | C-carloss
Ahoj ,podruhé
Jak vidíte ,v tomto článku je něco důležitého (tolik zas ne :D ) takže nebudu zdržovat

Tak ,chtěla bych říct ,že jsem se dneska pokusila nastavit na můj blog jeden z mých vyrobených desů a šly by ,akorát mám větší (o dost bylo to tam asi 3x) rozměry .
Tak a má otázka je : Jak zjistit ty rozměry blogu ,abych věděla ,kolik si mam dát v programu?

Každý kdo ví ,prosím napište do komentáře ,děkuju :)


Toť vše ,nic jiného Rozpačitý

P.S. Dess jsem se pokusila nastavit ten z těch ,které jsem vám jednou ukazovala hned po vytvoření . Samozřejmě ale budu pracovat na zlepšení kvalitnosti a tak :)


Dream 01

27. května 2013 v 14:15 | C-carloss |  Dreams
Ahoj
Dneska vám sem dám mou další "povídku" kterou jsem včera napsala . Jinak ,mám v plánu jich udělat víc ,ale kdyby to pak měla být knížka (NEJLEHČÍ PŘÍKLAD PRO VYSVĚTLENÍ :D ) ,všechny budou v jedné ,páč jsou krátké .Všechny jsou ale rozdeěleny na kapitoly ,i když jeden DREAM je jedna velká kapitola samotná .D . Jestli tomu rozumíte netuším ,ale snad postupem času jo :D


Vyřazovačka - kanál 01

26. května 2013 v 18:55 | C-carloss |  Vyřazovačky
Ahoj ,rozhodla jsem se udělat vyřazovačku .
Mam už předem udělaný ještě dvě takže se nebijte :D
Předem se omlouvám za rozložení ,ale je to první vyřazovačka a já na tohle nejsem expert - spíš naopak :)
Čas na hlasování máte do středy a asi ve čtvrtek tu bude další kolo :)


Recept 02 aneb super véča /sváča - lehké spestření života

24. května 2013 v 16:21 | C-carloss |  Květen

Ahoj :)
Píšu asi 2 recept v historii tohoto blogu :D . Recept je jen tak "jako" a je to spíš jak nějaká letní sváča nebo véča . Jde to udělat na spoustu způsobů a každý si může přidat co chce nebo naopak ubrat :P .

Ingredience :
Rukola
Mrkev
Rajčata cherri
Zálivka
Sýr
VajíčkaTak .
Nejprve si uděláme zálivku :
olivový olej
vinný ocet
sůl
+ (maličko pepře - podle chuti , či malinko hořtice )

Průběh :

2 lžíce oleje
3 a půl lžíce vinného octa
o málo víc než 1/3 soli (my máme himalájskou)
Promíchat dokuď se vše nespojí .Ochutnáme ,případně dodáme od něčeho něco :) .
Nastrouháme si mrkev na středně drobné a dlouhé "žížalky"

Na talíř si nandáme rukolu, rajčata a mrkev podle chuti a hladu ,nalijeme zálivku (podle chuti) a můžeme si to ještě vylepšit právě třeba sýrem (já mám nejčastěji Krolevsky nastrouhaný/normálně do ruličky) či vajíčkem . Já si ještě často nasypu na rukolu a mrkev slunečnicový semínka :P . Podáváme s opečeným toustem nebo bagetkou ,či rohlíkem . Nedoporučuji černé pečivo ,pokuď máte semínka na talíři . ( jen podle své chuti ,mě to moc nechutná) ,naopak jakékoliv bílé .

Toto jídlo doporučuji jíst spíše v letních a jarních dnech :)

Přeji ,dobrou chuť ! :)

Téma na týdne -Miloš Zeman

23. května 2013 v 14:39 | C-carloss |  Téma týdne

Článek na téma Miloš Zeman - téma týdne


Ahoj .
Dnešní článek ,jak jste jistě pochopili , je na téma Miloš Zeman . Popravdě ,nevím o něm nějaké to "základní info" ,ale i tak se vám pokusím alespoň přiblížit můj názor na něj .
Jméno : Miloš Zeman
Funkce (práce/zaměstnání) - Prezident ČR ,politik

Tak ,toto jsou věci ,které o něm vím aniž by jsem se koukla na wikipedii . Možná toho není mnoho ,ale mě to stáčí ,zvlášť když přidám ještě jeden fakt ,který najdu potvrzený asi jen na youtube - Je to (a teď nepřeháním) ožrala jak má (nebo žejo spíš nemá -co tu vůbec opilci dělaj?) být .
Podle mne ,je náš nový prezident jen ožrala a blb . Dělá nám ostudu (když vezmete v úvahu už jen ty kk-korunovační klenoty ) .A jestli se mám vrátit zpět k volbám ,tak i když Karel S. "spí" a neumí moc mluvit ,myslím si ,že on ví jak co dělat ,jak s čím zacházet nebo tak . On to má v krvi a navíc ,on na hrad vlastně patří . Ale .. abych nepsala o něem jiném než vlastně mám ,Zeman je pro mne jen ožrala ,blb ,a nic neumějící a pořád se jen vychloubávající a skrývající se za lži ,člověk . Nevím ,jakou ostudu stihne napáchat za ty 4 roky (nebo dokonce 5 let ) . Sice do toho všeho úplně nevidím ,ale i tak něco vím . A kdybyste se náhodou ptali ,co na něj moje rodina ,úplně to samí :D
Abych ale pořád "nepomlouvala a neshazovala" ,napíšu vám sem to malé info . Abychom si rozšířili obzory ,když už na ty 4 roky bude holt reprezentovat - nebo spíše naopak .
Narození - 28.září 1944 (Kolín)
Práce - politik ,ekonom ,pragnostik + 3. Prezident ČR
Prezident od - 8.3.2013
V období 1993-2001 působil jako předseda České strany sociálně demokratické. V letech 1996-1998 zastával funkci předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a následující čtyři roky byl předsedou sociálnědemokratické vlády menšinového charakteru, jejíž existence byla umožněna na základě tzv. "opoziční smlouvy" s Občanskou demokratickou stranou.
Po neúspěšné kandidatuře na prezidenta České republiky v roce 2003 odešel na sedm let z politiky. V březnu 2010 se stal předsedou nově založené Strany Práv Občanů ZEMANOVCI
1,kolo voleb -24,21 %
2.Kolo voleb-54,80 %
+ historicky první prezident ČR volený přímou volbou
Na závěr opakuji a zdůrazňuji - Pro mne bude vždy blbec,ožrala a "nesprávný" člověk !***Některé informace jsou z Wikipedie ,přesněji bohužel nevímČikýta

21. května 2013 v 17:41 | C-carlossAhoj :)

Dnes takový menší deníček z neděle (19.5.2013)

Jely jsme si pro Čikýtu (3) do Prahy (ještě kousek před Prahou) do nějakýho útulky . Bylo tam spoustu zvířátek a všechny strašně moc hravý . Byl tam třeba vlčák ,který chtěl furd házet aport . A byl šikovnej :D . Taky tam byly malinkatý koťátka ,který se chytaly za ocásky (i vzájemně) ,hrabaly se do krabice ,kterou pak kousaly a dorážely na psy. No ,prostě to tam byla bomba a my si domů odvezly Čikýtku - krýsnou bílo-černou kočičku . Je milá a tichá ,mňouká skoro neslyšně ,ale když uvidí Páťu (náš 6 letý ,černo-bílý nevykastrovaný kocourek) ,promění se na syčící a vrčící šelmu :D . Je zajímavé ,kolik si taková malá lady dovolí . Nic méně ,menší info o Čiký -

I. 3 roky

II. Bílo -černá

III. Vykastrovaná

IV. Heboučká

V. Hubeňoučká

VI. Lehoučká

Jak víc jí přiblížit už nevím . No a náš Páťa ?I. 6let

II. Černo -bílý

III. Nevykastrovaný

IV. Hebký ,ale po klučičým

V. Menší bříško ,který má každý chlap :P

VI. Trošku těšší ,ale na chlapáka akorátThis is my animal family .Po dlouhé době návštevnost

20. května 2013 v 13:38 Návštěvnost
Ahoj :)
Po dlouhé době sem dám návštevnost mého blog . Myslím si ,že není špatná :) Pro mně teda určitě ne :P Mrkající

Navstevnost za minuly tyden (6.5. 2013 - 12.5. 2013) je:
Pondeli: 29
Utery: 32
Streda: 33
Ctvrtek: 32
Patek: 20
Sobota: 29
Nedele: 20

Celkem: 195