Červen 2013

Děkuji

30. června 2013 v 9:56 | C-carloss |  Návštěvnost
Ahoj lidi
I dnes mám iPeda ,tak píšu a snad i oběhnu .
No ,proč chci vlastně děkovat ?
Protože jste užasní.
I když mám pozastaveno a nepíšu ,slibovala jsem hory doly a tak,přesto mě nezrazujete a návštěvnist blogu je už př 6 a 1/2 tisíse . To pouze dokazuje,jak jate skvělí ,jste se mnou i vtom špatném už přes rok a 1/2 . Mocnděkuju ,blog prožil opravdu víc než pár perných chvil,ale vy jste zůstali .4 SB mám od začátku blogování ,osatní se připojili časem a taky se mnou už něco zažili ;). Prostě vám všem mím SB děkuji a i diíky vám je můj blog každým dnem o něco "úspěšnějším" .
Proto vám ještě jednou moc děkuji ;)
Toto je momentální návštěvnost blogu :
TOPlist

Prazdniny a vysvědčeni

29. června 2013 v 9:50 | C-carloss |  Červen
Ahoj
je čas i iPad ,tak pišu
včera bylo vysvědčeni pro vetšinu z vas ,tak sechci zeptat ,jestli jste spokojeni a jak jste dopadli
ja mám samì ,nic jinýho bych "nesnesla"
a vysvědčenim se odstartovali i prazdniny ...
počasì se asi umoudřuje ,vypadà to hezky ,tak ať to vydrži
lidi ,hezky prázdniny ,užívejte si a mezlobte sena mne ;))
POZASTAVENO
NeObIhAm
;)(:

Sorry ... Znova

28. června 2013 v 18:00 | C-carloss |  Červen
Ahoj
hele važně sorry
jsou prazdky a ja chtěla udělat něco jako rekonstrukci blogu , ale wi-fi mi tu nejde ... Proto necekejte pridavani člànků , dokuď nenapišu ... Sorry uzivejte prazky .. Snad se ozvu co nejdriv ;)

Nevim ,ale pisu

21. června 2013 v 15:12 | C-carloss |  Červen
Ahoj
dneska je krasne tak jsem venku ....
Mnoo , nic mene chci jen rict ,ze jsem u babicky a tady wi - fi jde tak se pokusim pridat co nejvice clanku za den i vic ... Ale az vecer , protoze pres den je krasne . 30 day challenge nejspis nedokoncim a jestli jo tak behem tohoto vikendu ... Rada bych pridala i denicek a poprala hodne stesti na vyscedceni nebo tak ;)
tento clanek pisu na iPadu a nechci tu delat carky a tecky tak to se omlouvam ... Taky za pripadny preklepy

P-o-z-a-s-t-a-v-e-n-o
NEOBIHAM

Vase C-carlossPromiňte

19. června 2013 v 8:42 | C-carloss |  Červen
Ahoj lidi
Moc se omlouvám ,že nepíšu ani neobíhám
Důvod je jasný - wi-fi nám začala stávkovat
Čas by asi i byl ,ale venku je nádherně ,takže si užívám .
Chtěla bych vám psát a oíhat ,protože všechny vaše články jsou úžasný
Jenže to nejde

Teď píšu při poslední INF a doufám ,že se mi to nesekne ..
No prostě se moc omluvám..
Nemám čas vás oběhnout takže to nudělám

Proto vyhlašuji POZASTAVENÍ až do odvolání nebo do normálního běžení wi-fi .. Jestli se nevzpamatuje do prázdnin ,"počteme se" o nich a nebo až Po nich

Vážně se moc omlouvám ,doufám že pochopíte

Píšu ažted ,protože jsem se k tomu až ted dostala


9 Day challenge-knížka ,kterou bych méhla číst pořád dokola

14. června 2013 v 13:37 | C-carloss |  Challenge

9) Day challenge
Je hodně knížek ,které mám opravdu ráda . Některé jsem zkoušela číst vícekrát ,ale většinou to zratilo kouzlo . Proto jsem víckrát četla jen Deník malého poseroutky :D Asi nění jiná knížka (nebo edice) kterou bych mohla číst pořád dokola . Nebo jsem na ní ještě nenarazila :) .

8 Day challenge

12. června 2013 v 13:53 | C-carloss
AHOJTE :)
DALŠÍ day challenge :))
P.S. omlouvám s eza zmatek ,který vznikl při psaní myslím že 7 day .. Vše jsem už opravila :)


8) Day challenge
Nejsmutnější přečtená knížka
Je Moje Sestra Jodie . Je od mé oblíbené spisovatelky Jacqueline Wilsonové a musím říct ,že jsem se na chvilku sekla se čtením jejích knih od dopřečtení této . Vlastně celkem všechno jde ,až na úplný konec . Ten končí tím ,že hlavní postava (okolo 15 let) umře vlastní vinou . Vše je dopodrobna popsáno . Nemyslete si o mě ,že jsem malá holka ,co nic nesnese ,ale prostě nemam ráda krváky nebo tak ,prostě mam radši komedie a romantiky- ve všech směrech-tudíž i v knihách . Je to asi jediná smutná knížka kterou jsem četla ,takže tady ani nemám moc na výběr .
Vzpomínám si ,že když jsem jí začala číst prvně ,asi na 30 stránce jsem skončila . Když jsem to četla podruhý ,přemáhala jsem se ,abych tu oblast "překonala" . Nevím ,jestli to bylo úplně nejlepší :D
9) Day challenge
Je hodně knížek ,které mám opravdu ráda . Některé jsem zkoušela číst vícekrát ,ale většinou to zratilo kouzlo . Proto jsem víckrát četla jen Deník malého poseroutky :D Asi nění jiná knížka (nebo edice) kterou bych mohla číst pořád dokola . Nebo jsem na ní ještě nenarazila :) .


Téma týdne - Romové

11. června 2013 v 17:21 | C-carloss |  Téma týdne
Ahoj :) dneska je tu slibovaný článek na téma týdne

Romové

Romové nejsou zlí lidé od přírody . Vlastně ,někdo je hodný . Jsou to lidé ,jako my ostatní ,akorát mají jinou barvu pleti . Ale ,nevím kdo z vás si řekne když uvidí japonce ,černocha nebo třeba číňana : "No fuj áá…pomoc pryč já ho/jí viděla!"
Za dobu ,co tu žijí třeba Wietnamové jsme si na ně celkem zvykli . My máme jednu ve třídě a chováme se k ní naprosto v pohodě . Nechápu tedy ,proč na romy (cikány) má většina populace úplně zcestný názor . Možná je to proto ,že většina populace soudí podle vzhledu .
Neříkám ,že všichni tzv. cikáni jsou hodní a mírumilovní človíčci ,ale nedělejme ,že tzv. běloši jsou andílci . Romové možná kradou nebo se vyjadřují vulgárně ,ale řekněme si pravdu ,běloši to nikdy neudělali ? Možná ,že nemáme rádi romy kvůli tomu ,že za mřížemi sedí většina bělochů . Ale zase ,vezměte si ,že i běloši to museli udělat a to neměli . Každý za své činy pyká . Někdo dříve ,někdo později.
Navíc ,ne všichni jsou špatní a zlý . Ne všichni kradou a to že třeba bydlí v polorozpadlých domech neznamená ,že to jsou špatní lidé . Možná tam žijí jen proto ,že nemají prácià nemají peníze à nemají nic . Ale ,práci nemají kvůli tomu ,že je lidé nechtějí zaměstnat. Možná ,že né všichni mají maturitu ,né všichni vám dokáží z paměti přeříkat učivo biologie 9 . třídy nebo tak . (ale rozvést chleba snad dokáže každý).
Nechci nikoho omlouvat ,protože každý je stejný . Je jedno ,zda je to běloch nebo támhle japonec ,každý si dokáže říct ,já tejhle ženskej ukradu kabelko nebo zabiju tohodle týpka a budu obchodovat s jeho masem . Neznamená to ale ,že romové musí být každý stejní . Jsou jako my . Ne horší ,ne lepší . (obecně řečeno) .Jestli dají maturitu nebo budou mít na vysvědčení vyznamenání ,záleží už jen na nich ,stejně tak ,jako u našich maturitách a vysvědčení na nás

Problém u většiny lidí ,kteří romy nemají rádi ,zpočívá v tom ,že SOUDÍ PODLE VZHLEDU .
Nedělejte to a vše bude jednoduší . Třeba ,jednou ,za pár let až se svými dětmi projedete kolem nějakého domu ,kde oni byli ,když jste byli menší ,už nikdo nebude . Budou v normálním domě nebo bytě . Řekněte si upřímně ,nebylo by to pro obě strany jednodušší?7 Day challenge

10. června 2013 v 13:34 | C-carloss |  Challenge
Ahojte :)
Je tu další díl challenge
Jinak ,dneska se toho dělo asi víc ,takže si to napíšu a až dodělám challenge ,tak to semka hodím ,jak už jsem psala (když jsem seznamovala se situací a průběhu challenge)
Jinak (už podruhé) ,tento týden asi napíšu článek na téma týdne ,protože vím ,co bych napsal - bude to asi jediná vyjímka :D
Teď uuž ale..
7)Day challenge

Knížka , u které se zamýšlím

Popravdě ,asi taková není . Nebo jsem jí zatím nepřečetla . Poslední příběh ,u kterého jsem se nějak zamyslela a byl v knížce ,je ze školní čítanky - Moudří blázni (Emanuel Frynt) kontkrétně příběh Enšpíglovo Učené Hádání v Praze . Byl tam krásný kus textu :

--------- "Řekni nám ,jak daleko je ze země do nebe ?"
--------- "Daleko to není ,neboť modlíme-li se na zemi ,je to slyšet až v nebi . A zpívá-li někdo v nebo ,slyší to jeho přátelé na zemi ."

Tak nad tím jsem se zamyslela .Ne nějak hodně ,spíš mě překvapilo ,že nám tam dají toto . Příjemně překvapilo . Pak je to tedy doplněno "srandou" - "Chcete-li ,přesvědčíme se . Já zůstanu tady a vy…"

No ,mě se toto prostě líbilo :)

Jinak ale žádná knížku a které se nějak zamýšlím asi není v mé sbírce přečtených knih :D.
6 day challenge

9. června 2013 v 9:53 | C-carloss |  Vyřazovačky

6) Day challenge
Nejoblíbenější Knížka v dětství
Jsou to určitě knížky ,který už jsem psala v 5 dni . Tudíž Prvnáček a Medvídci jdou do školy . Pak to byly knížky jako : Honzíkova Cesta , Hurvínkův Rok ,Popelka atd .
Nebo Veselá Zvířátka a Povídaní o Medvídcích
Ty jsou opravdu hezké |:)
Četla jsem je ráda :D


P.S. Jak jste si mohli všimnout ,článek na téma týdne nebude .Chtěla jsem ho napsat ,ale nějak mě nic nenapadlo :3